Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

28 listopad 2018

VIDEO: Objazd! Inny dojazd do Hali Gimnazjum nr 2 w Sopocie!

Ze względu na remont drogowy ulega zmianie dojazd na parking Hali Gimnazjum nr 2 w Sopocie od strony Gdańska! Jadąc al. Niepodległości z Gdyni wjazd pozostaje bez zmian! Ulica Wejherowska została całkowicie zamknięta na odcinku od Niepodległości do ulicy Obodrzyców. Budowane jest rondo. Przewidywane zakończenie remontu za ok. 3 tygodni.

Na filmiku prezentujemy jeden z dwóch możliwych dojazdów ze strony Gdańska. Z al. Niepodelgłości zjeżdżamy w lewo w ul. Malczewskiego, następnie przy Cmentarzu Komunalnym skręcamy w prawo i drogą tymczasową w górę dojeżdżamy do ul. Kraszewskiego. Zjeżdżamy w dół, by skręcić w prawo w ul. Podgórną. Między garażami odbijamy w lewo i docieramy do Gimmnazjum 2.

Inny dojazd od strony Gdańska:
➡️nawrotka przy Lidlu lub wcześniej zjazd na Haffnera by nawrócić i włączyć się do ruchu aleją Niepodległości od strony Gdyni,

Prosimy o poinformowanie swoich zawodników oraz kibiców!


ZOBACZ - VIDEO: Objazd: Dojazd do Hali Gim2 Sopot z Gdańska

Rozgrywki Środowiskowej Basket Ligi odbywają się od października do maja i toczą się od poniedziałku do piątku. Ponad 70 zespołów w sześciu dywizjach walczy w Trójmieście o miano najlepszego! Dodatkowo w trakcie sezonu rozgrywany jest Puchar Ligi pod nazwą Basket Cup.
Od 2012 roku koszykarze Środowiskowej Basket Ligi występują w europejskich rozgrywkach EABL (brązowe medale w 2015 roku). Zawodnicy nie próżnują także na krajowych parkietach z powodzeniem, broniąc honoru Trójmiasta i Pomorza w polskiej amatorskiej basket lidze PABL (brąz w 2018 roku, mistrz w 2017 i 2015 roku). 

Więcej informacji na www.basketliga.pl oraz na portalach społecznościowych Facebook.com/BasketLigaPL, czy Twitter.com/BasketLigaPL. Dla korzystających z urządzeń mobilnych polecamy aplikację BasketLiga.pl. Materiały wideo dostępne są na kanale PMEDIA Video na YouTube.com. Szczegółowe informacje dostępne pod adresem e-mail: biuro@basketliga.pl, telefonicznie 794-023-023 oraz na chacie Messenger pod linkiem m.me/BasketLigaPL!

źródło: PMEDIA

Pokaż wiadomości

Reklama: