Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

2 listopad 2018

Logo Twojej drużyny! Identyfikacja wizualna w Środowiskowej Basket Lidze.

Jak co roku, Biuro Ligi zachęca przedstawicieli drużyn - pierwszej, drugiej, trzeciej, czwartej dywizji oraz dwóch dywizji Maxibasketball 35+ i 45+ pomorskich rozgrywek Środowiskowej Basket Ligi, by zadbali o wizerunek swoich zespołów w nowym sezonie! Wyróżniający się logotyp wzbudza pozytywne skojarzenia. Znak graficzny drużyny, to pierwszy krok do profesjonalnej organizacji Waszego teamu. 

Duże pliki graficzne w jak najlepszej jakości w formacie *.jpg (mapa bitowa) lub *.cdr (grafika wektorowa) należy przesyłać na adres ligi e-mail: biuro@basketliga.pl. Logotyp drużyny ukaże się w profilu zespołu oraz będzie widoczny w zapowiedziach i statystykach meczowych.  

Wyróżniające się logo wzbudza pozytywne skojarzenie oraz dodatkowe zainteresowanie. Znak graficzny Twojej drużyny, to pierwszy krok do profesjonalnej organizacji. Który zespół lepiej zapadnie w pamięci kibicom i pozostałym uczestnikom rozgrywek - ten z logo, czy ten bez? Głównym celem każ­dego logo­typu spor­to­wego jest stwo­rze­nie dłu­go­trwa­łego i nie­za­po­mnia­nego wra­że­nia w świadomości odbiorców. Logo jest ser­cem każ­dej orga­ni­za­cji

Oczywiście identyfikacja wizualna nie sprawi, że będziecie lepiej grać, czy staniecie się bardziej sławni. Natomiast z pewnością Drużyna będzie lepiej postrzegana i szybciej osiągnie swoje cele.

W grafice do tego tekstu prezentujemy wybrane logotypy zespołów, które posiadają Wasi ligowi rywale! Zachęcamy do tworzenia... służymy też pomocą!

Rozgrywki Środowiskowej Basket Ligi odbywają się od października do maja i toczą się od poniedziałku do piątku. Ponad 70 zespołów w sześciu dywizjach walczy w Trójmieście o miano najlepszego! Dodatkowo w trakcie sezonu rozgrywany jest Puchar Ligi pod nazwą Basket Cup.
Od 2012 roku koszykarze Środowiskowej Basket Ligi występują w europejskich rozgrywkach EABL (brązowe medale w 2015 roku). Zawodnicy nie próżnują także na krajowych parkietach z powodzeniem, broniąc honoru Trójmiasta i Pomorza w polskiej amatorskiej basket lidze PABL (brąz w 2018 roku, mistrz w 2017 i 2015 roku). 

Więcej informacji na www.basketliga.pl oraz na portalach społecznościowych Facebook.com/BasketLigaPL, czy Twitter.com/BasketLigaPL. Dla korzystających z urządzeń mobilnych polecamy aplikację BasketLiga.pl. Materiały wideo dostępne są na kanale PMEDIA Video na YouTube.com. Szczegółowe informacje dostępne pod adresem e-mail: biuro@basketliga.pl, telefonicznie 794-023-023 oraz na chacie Messenger pod linkiem m.me/BasketLigaPL!

źródło: PMEDIA

Pozostałe zdjęcia w galerii

Pokaż wiadomości

Reklama: